Agility potrafi uzależnić, zarówno psa, jak i przewodnika. U nas kilka osób lekko sie uzależniło i trenuje dosyć intensywnie. Niektórzy dla zabawy, niektórzy strartują w oficjalnych zawodach i  mają na koncie małe sukcesy. Mam nadzieję że będzie ich więcej.

 Trufel (ALTER EGO MEEGANIUS) 

Nasza gwiazda, najbardziej doświadczony wiekiem. Jak na pudla przystało, lubi być podziwiany przez publiczność. Czasem sprawdza czy wszyscy patrzą na niego, kiedy biega na torze.  Jak na razie Trufel biega w kategorii A2. Trzymamy kciuki żeby  dotarł do A3. 

 TIA (TALIA TEGRY Łapitropy)

A z beaglami nigdy nie wie, oj nie wie się, co na torze wydarzy się

Beagle nie są łatwo rasą w szkoleniu. Wymagaja i doświadczenia, i konsekwencji. Gdy nie kombinują i się nie kłocą to potrafią pokazać całkiem fajną pracę. Z Tią nie jest łatwo, ale jakoś dziewczyny dają radę. Tia na razie biega w A1, ale ma już za sobą czyste biegi i życzymy jej awansu do A2

Mia ( FRIDA Black&White Story)

Mia, zanim przyszła na zajęcia z agility, przeczytała regulamin. Ona wie wszystko, zna zasady a teraz uczy swojego Pana żeby zbytnio jej nie przeszkadzał, Mocno jej dopinguję i mam nadzieję że już wkrótce zadebiutuje na zawodach.

Luśka Maluśka

Niechaj niepozorne rozmiary nikogo nie zmylą. Luśka świetnie sobie radzi na torze. Wspólnie z Martą tworz fajny duet. Mam nadzieję że już niedługo zadebiutują na zawodach i będą odnosić sukcesy.

Rocky Angielski Czar

Syn Tii. Rocky, jak to beagle, Łatwo nie jest ale jak się spręży to pracuje na bardzo fajnym poziomie. Trenują z Patrycją i jej synem Kubą dla własnj rozrywki. Nam wszystkim, dzięki nim jest zazwyczaj bardzo wesoło. 

Syrius Black Svezi Vitr

Syriusz-owczarek australijski. Na razie razem z Kamilą pilnie się uczą. W przyszłości planują starty w zawodach. Idzie im coraz lepiej, ale jeszcze się uczą siebie.

Collin (TURBO SEX Meeganius)

Kolejny pudel królewski w zestawie. Poźno zaczął ale miło się patrzy na jego nastawienie do pracy na torze. Mam nadzieję że dalej będą tak pracować  i uda się Laurze i Collinowi wystartować na zawodach

Close Menu