EGZAMINY I TESTY PSYCHICZNE

Przygotwujemy psy do przystąpienia do egzaminów PT i BH wg. regulaminu obowiązującego w Związku Kynologicznym w Polsce

Zazwyczaj dwa razy do roku organizowany jest przez ZKwP- egzamin i testy psychiczne (obowiązkowe dla niektórych ras) przeprowadzany przez sędziego kynologicznego prób pracy.

Ponieważ zakres ćwiczeń jaki jest potrzebny do przygotowania psa do egzaminu jest podobny z programem zajęć posłuszeństwa, pozwala to uczestnikom zyskać zarówno przeszkolenie psa jak i możliwość podejścia do egzaminu. Wprawdzie poziom jaki jest do opanowania jest dosyć wysoki, ale koncenrtując się na pracy pod egzamin, jest Ci o wiele łatwiej skupić się na najważniejszych elementach.

Jeżeli jesteś zainteresowany przygotowaniem psa do egzaminu-zapraszam do kontaktu

Informacja o planowanym egzaminie i testach ukaże się kiedy zostanie ustalony termin

Regulaminy

Egzamin BH

Egzamin PT

Regulamin testów psychicznych dla psów ras: Bernardyn długowłosy i krótkowłosy, Berneński Pies Pasterski, Owczarek Kaukaski, Owczarek Środkowo-Azjatycki, Tosa, Pies z Majorki, Dog Argentyński, Pies Kanaryjski, Rottweiler, Doberman

Regulamin testów psychicznych dla psów ras: Sznaucer olbrzym, Bokser, Howowart, Owczarki Belgijskie (wszystkie odmiany), Bouvier des Flanders, Owczarek Francuski Briard, Owczarek Francuski Beauceron, Owczarek niemiecki.

Close Menu